Tanie przesyłki międzynarodowe

Szukasz firmy kurierskiej oferującej tanie przesyłki międzynarodowe? Skorzystaj z serwisu epaka.pl – operator logistyczny proponuje nadawanie paczek we wszystkich znanych firmach obsługujących przesyłki poza granice Polski. Dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Tanie przesyłki międzynarodowe

fot. materiały prasowe

Epaka.pl – wszystkie przesyłki międzynarodowe w jednym miejscu

Epaka.pl to nowoczesna platforma logistyczna aspirująca do osiągnięcia pozycji najlepszego operatora wysyłek krajowych i międzynarodowych na Polskim rynku. Serwis współpracuje z renomowanymi firmami kurierskimi zajmującymi się dostarczaniem paczek pocztowych, kurierskich i paczkomatowych nie tylko w Polsce, ale i Unii Europejskiej czy poza jej granicami. Wśród kurierów międzynarodowych dostępnych na platformie można wymienić między innymi firmy takie jak UPS, GLS, DPD, Geis, Meest, czy InPost. Operator oferuje też przesyłki lotnicze do najdalszych zakątków świata obsługiwane przez FedEX. Wieloletnie doświadczenie, bogate zaplecze logistyczne (często z własnym transportem międzynarodowym) i sprawna obsługa klientów to tylko niektóre zalety firm obsługujących przesyłki zagraniczne, z których oferty można skorzystać w serwisie epaka.pl.

Zalety epaka.pl

Ofertę operatora logistycznego epaka.pl warto wybrać z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze, platforma udostępnia klientom usługi niemalże wszystkich firm proponujących przesyłki międzynarodowe na polskim rynku. Po drugie, dzięki wieloletniej współpracy z międzynarodowymi kurierami, oferuje niskie, konkurencyjne rynkowo ceny, które niejednokrotnie okazują się atrakcyjniejsze od tych, na jakie mogą liczyć klienci zgłaszający się bezpośrednio do firm obsługujących wysyłki paczek za granicę. Dodatkowo, epaka.pl jest platformą intuicyjną i prostą w obsłudze. Z nadaniem paczki za jej pośrednictwem poradzi sobie nawet osoba, która nigdy nie miała do czynienia z wysyłkami zagranicznymi. Na stronie internetowej platformy udostępnione są praktyczne porady dotyczące adresowania paczek za granicę i przygotowywania ich do dostawy.

Jak nadać przesyłkę zagraniczną w epaka.pl?

Chcesz skorzystać z wysyłki międzynarodowej w epaka.pl? Odwiedź stronę internetową serwisu, zadzwoń na infolinię operatora lub skorzystaj z aplikacji mobilnej, by wypełnić intuicyjny formularz, który pozwoli Ci na szybkie i wygodne nadanie paczki za granicę. Podaj kraj dostawy, dokładny adres wysyłki, wymiary i wagę paczki oraz wybierz opcje dodatkowe takie jak np. pobranie czy ubezpieczenie zawartości, a następnie dokonaj wyboru przewoźnika. Zapłać za wysyłkę i czekaj na kuriera! Jeśli nie chcesz samodzielnie nadawać paczki za granicę, odwiedź jeden z punktów epaka.pl – salony stacjonarne operatora znajdziesz w niemalże wszystkich większych miastach w Polsce. Sympatyczni doradcy pomogą Ci poprawnie zaadresować przesyłkę międzynarodową i udzielą Ci wsparcia w wyborze oferty odpowiedniego kuriera.

Epaka.pl to operator logistyczny oferujący tanie przesyłki międzynarodowe obsługiwane przez GLS, DPD, UPS, Geis, Meest, InPost i FedEx. Tylko w epaka.pl z łatwością nadasz paczkę za granicę całkowicie przez internet lub w punkcie, płacąc za nią niewielką, atrakcyjną cenę, której nie spotkasz nigdzie indziej.

Wyznacz trasęKoszty przejazdu
Liczba kilometrów
Średnie spalanie
Koszt paliwa
Koszty przejazdu